Weekend cudów Szlachetnej Paczki był dla naszych harcerzy niezwykłym przeżyciem, przez trzy dni służby pomagali w dekoracji prezentów noszeniu paczek i organizacji. Wśród nich znalazły się nasze rzeszowskie drużyny: 5 DSH, 9 RwDH, 51 RwDH i 100 RwDSH. Co roku organizacja Szlachetnej Paczki wspiera tysiące polskich rodzin, w 2020 na podkarpaciu wsparcie otrzymało aż 740 rodzin, a w całej Polsce 14 000! Darczyńcy szczególnie postarali się, aby w tym roku pomimo ciężkich warunków i wymogów sanitarnych paczki dotarły do tych najbardziej potrzebujących. Po owocnej pracy nasi harcerze mogli liczyć na ciepły posiłek i trochę odpoczynku. W imieniu wszystkich rodzin serdecznie dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą pomoc.
,,Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście”. ~R. Baden-Powell

Finał Szlachetnej Paczki 2020

Post navigation


Czy wiesz że?