26 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Harcerskiego Wolontariatu. Uroczystość odbyła się z zaszczytnym towarzystwem przedstawicieli władz Województwa Podkarpackiego oraz władz ZHP, Naczelniczką ZHP hm. Małgorzatą Sinicą, Wiceprzewodniczącym ZHP hm. Marianem Antonikiem. Podczas Gali wyróżnieni zostali druhowie i instruktorzy z naszego Hufca.

phm. Iwona Ryndak – Brązowy Krzyż za zasługi dla ZHP

phm. Jacek Kocan – list gratulacyjny Komendanta Chorągwi Podkarpackiej

List Prezydenta Rzeczypospolitej Polski:
pwd. Aleksandra Juda
dh. Sylwia Reguła
pwd. Konrad Wróblewski
dh Dawid Kruk

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów na polu służby.

Gala Harcerskiego Wolontariatu 2017

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czy wiesz że?