Za nami II Gala Harcerskiego Wolontariatu Chorągwi Podkarpackiej ZHP, która odbyła się w piątek 5 października 2018 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Galę swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych oraz Naczelniczka ZHP hm. Anna Nowosad, a towarzyszył jej Skarbnik ZHP hm. Krzysztof Osmański. Podczas gali zostali wyróżnieni instruktorzy z całego Podkarpacia za swoją służbę na rzecz harcerstwa. Z naszego hufca następujące wyróżnienia otrzymali:

Brązowy Krzyż „Za Zasługi dla ZHP”
• phm. Anna Kurowska
• phm. Jacek Kocan

Lista Marszałka Województwa Podkarpackiego
• phm. Anna Kurowska

List Komendanta Chorągwi Podkarpackiej ZHP
• phm. Tomasz Sznajder
• pwd. Krzysztof Ryndak
• pwd. Konrad Wróblewski
• pwd. Mikołaj Zawiślak

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i my również dziękujemy im za pełnioną służbę na rzecz rzeszowskiego harcerstwa!

Gala Harcerskiego Wolontariatu 2018

Post navigation


Czy wiesz że?