Kampania bohater w naszym hufcu trwa już od połowy 2015 roku. Przyszedł czas na podsumowanie wiedzy, którą zdobyliśmy o naszym przyszłym bohaterze hufca – gen. Stanisławie Maczku.
Gra odbyła się 14 października (sobota), wzięło w niej udział 63 osoby. Uczestnicy wystartowali o godz. 10.00 spod pomnikiem Juliusza Słowackiego w Rzeszowie. Odwiedzili oni miejsca w Rzeszowie związane z Maczkiem m. in. dom, w którym mieszkał, letni pałacyk Lubomirskich czy rzeszowski Ratusz. Na każdym punkcie musieli odpowiedzieć na pytanie związane z generałem oraz wykonać zadanie. W sumie było 6 punktów, na których było do zdobycia łącznie 30 punktów. Pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach były następujące:
Harcerze – LEJENIE W TERENIE (100 RwDH) 24 pkt.
Harcerze starsi – Amazonki (16 DSH) 28 pkt.
Wędrownicy – Wataha (100 RwDSH) 29 pkt.
Pełen wyniki są dostępne na wydarzeniu gry na Facebooku: www.facebook.com/events/1167204623424102

Gra miejska – Śladami gen. Maczka w Rzeszowie

Post navigation


Czy wiesz że?