Rozkazem Komendantki Hufca ZHP Rzeszów L.1/2020 z dnia 10 marca 2020 roku powołany został Harcerski Klub Ekologiczny 21. Przewodniczącym HKE-21 mianowany został hm. Mirosław Ruszała HO. Wieloletni instruktor harcerski i działacz na rzecz przyrody oraz ekologi. W 2006 r. założył on Stowarzyszenie „EKOSKOP”.

HKE 21 będzie zrzeszał harcerski sympatyków przyrody oraz miłośników ekologii. Do klubu może wstąpić każdy, wystarczy pobrać i wypełnić deklarację, którą można znaleźć w tej zakładce: Dokumentacja HKE. Wszystkich zainteresowanych członkostwem zapraszamy do kontaktu z przewodniczącym klubu. Mail kontaktowy jest dostępny w zakładce Kontakt.

Ponad to w zakładce Harcerskiego Klubu Ekologicznego 21 na naszej stronie internetowej będzie można znaleźć pomysły na harcerskie aktywności. Pod serią „Harcerstwo bardziej zielone”, będą umieszczane inspiracje np.: na oszczędnościowe podlewanie roślin czy budowę hotelików dla owadów.

Harcerski Klub Ekologiczny 21 w Hufcu ZHP Rzeszów

Post navigation


Czy wiesz że?