W sobotę, 5 maja 2018 r. harcerze z naszego hufca wzięli udział w imprezie charytatywnej „Na psa urok” organizowanej przez rzeszowskie schronisko Kundelek. Miała ona na celu promowanie dobrego i odpowiedzialnego zachowania z psami (ale nie tylko) oraz miłe spędzenie chwil z rodziną. Można było tam znaleźć dużo ciekawych rzeczy, takich jak zjeżdżalnie, jedzenie czy liczne koncerty. Jako pierwszy na scenie wystąpił zespół HarcRock, powstały zaledwie kilka miesięcy temu. Składał się on z przedstawicieli drużyn naszego hufca (16 DH, 34 RwDH, 100 RwDH oraz 100 RwDSH). Zaprezentowali oni pięć wybranych przez siebie piosenek, grając przy tym na różnych instrumentach. Całą imprezę zabezpieczała Harcerska Grupa Ratownicza, która wraz  z Ochotniczą Strażą Pożarną przygotowała pokaz udzielania pierwszej pomocy. Całe wydarzenie przyciągnęło bardzo dużą liczbę osób i każdy mógł znaleźć coś co go zainteresowało.

Impreza charytatywna ”Na psa urok”

Post navigation


Czy wiesz że?