Konkurs Złoty Łoś

Działalność rzeszowskiego hufca można wspierać na rożne sposoby, jednym z nich jest przekazanie nam swojego 1% podatku. Co roku tę formę pomocy wybiera kilkanaście osób – chcieliśmy im podziękować, dlatego od 2016 roku co roku ogłaszamy konkurs „Złoty Łoś”.

2017-01-23_130259

Zwycięzca konkursu otrzymuję w nagrodę Złotego Łosia – jest jedna statuetka, która co roku jest przekazywana do osoby, która wsparła nasz hufiec największą kwotą. Wyjątkiem jest sytuacja gdy ktoś wygra 3 razy z rzędu, wtedy statuetka zostaje na stałe u niego. Dla pozostałych darczyńców mamy specjalne dyplomy, prosto z serca. Co roku trafia do nas kilkanaście anonimowych wpłat – jeżeli ktoś chciałby się do nich przyznać, to prosimy o kontakt mailowy z komendą hufca, z wielką chęcią przekażemy wtedy pisemne podziękowanie.

Poniżej znajduję się lista laureatów poszczególnych edycji, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie, które przekazali na rozwój Hufca ZHP Rzeszów.

I edycja - za 2015 rok

Laureaci I edycji Złotego Łosia:
1. Jerzy Majka
2. Krzysztof Grzebyk
3. Grzegorz Wiśniewski

II edycja - za 2016 rok

Laureaci II edycji Złotego Łosia:
1. Krzysztof Grzebyk
2. Grzegorz Wiśniewski
3. Witold Kochmański

III edycja - za 2017 rok

Laureaci III edycji Złotego Łosia:
1. Magdalena i Andrzej Szajna
2. Hanna i Krzysztof Grzebyk
3. Emilia i Witold Kochmańscy
4. Anna i Jerzy Pal
5. Józef Grzebyk
6. Maria i Wiesław Gubernat

IV edycja - za 2018 rok

Laureaci IV edycji Złotego Łosia:
1. Hanna i Krzysztof Grzebyk
2. Józef Grzebyk
3. Damian Zając
4. Urszula i Grzegorz Zawiślak

V edycja - za 2019 rok

W V edycji Złotego Łosia największa wpłata pochodziła od anonimowego darczyńcy, dlatego kapituła konkursu zdecydowała nie przyznawać nikomu statuetki. Jednak bardzo chcieliśmy podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazali swój 1%: Hanna i Krzysztof Grzebyk, Józef Grzebyk, Damian Zając oraz Urszula i Grzegorz Zawiślak.

VI edycja - za 2020 rok

VI edycja konkursu o statuetkę Złotego Łosia właśnie trwa – Ty też możesz zostać jej laureatem! Wystarczy swój 1% podatku przekazać na Hufiec ZHP Rzeszów, aby to zrobić w zeznaniu podatkowym należy wpisać:
Numer KRS: 0000296261
Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Rzeszów
I zaznaczyć widoczność danych, abyśmy mogli przekazać podziękowania!

*podany rok to rok, za który został wypełniony PIT, z którego został przekazany 1% podatku

Czy wiesz że?