W dniach 17-19 oraz 24-26 lutego odbywały się dwa z trzech etapów kursu przewodnikowskiego „Everest” w Nisku. Organizatorem był Zespół Kadry Kształcącej „Perspektywa” Hufca ZHP Rzeszów. Wzięli w nim udział harcerze z hufca Rzeszów, Nisko, Krosno, a nawet z Suwałk ?. Sześć dni owocnej pracy przyniosło efekty w postaci zapału do roli instruktora i działalności nie tylko na szczeblu drużyny. Z naszego środowiska w kursie udział wzięli: Joanna Dobrowolska, Irena Kurowska, Alicja Baran, Dawid Salach, Antoni Kozak, Kamil Kocan, Andżelika Szajna i Piotr Kopplinger. Wszyscy pokazali naprawdę wysoki poziom wiedzy i umiejętności na forum innych środowisk, z czego jesteśmy dumni i wierzymy, że odniosą liczne sukcesy na drodze instruktorskiej. Przed uczestnikami jeszcze ostatni etap e-learningowy, po którym już prosta droga do zdobycia instruktorskiego „EVERESTU” ?

Kurs przewodnikowski „Everest”

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czy wiesz że?