Nasi instruktorzy remont biura zrobili zimą, korzystając z pandemicznych ograniczeń w działaniach harcerstwa. Motywacją do działania były niestety zacieki na ścianie i grzyb, który pojawił się po zalaniu wodą z wyższego piętra. Przed przystąpieniem do pracy skuli tynk na części zalanej ściany oraz ściągnęli zalane płyty kartonowogipsowe z sufitu. Zakres prac obejmował:  
– montaż nowych płyt kartonowo-gipsowych 
– tynkowanie i gładzenie ściany, 
– osadzenie gniazdek elektrycznych, 
– malowanie pomieszczenia.

Ostatecznie biuro hufca nabrało nowego estetycznego wyglądu poprzez odmalowanie go na kolor biały i zielony, położenie listew przypodłogowych, zaklejenie dziur wokół rur grzewczych czy poprzez nowy układ mebli. Przy okazji tych prac zmodyfikowane zostało oświetlenie gabloty sztandarowej, na drzwiach pojawiła się tablica informacyjna, a same drzwi otwierają się bez ocierania o wykładzinę.

Ale to nie wszystko! Nowego użytkowego charakteru nabrała ubikacja. Nasza ekipa remontowa czekając na możliwość prowadzenia kolejnych prac, zamontowała w ubikacji dozownik na mydło, papier toaletowy oraz ręczniki papierowe do rąk, a także szafkę ścienną przeznaczoną na środki higieniczne i artykuły czystości.  

Remont siedziby rzeszowskiego hufca

Post navigation


Czy wiesz że?