Podczas tegorocznego Orszaku Trzech Króli służbę pełniła liczna reprezentacja naszego hufca. Rozdawane przez nich pierniki i ciepłe napoje rozgrzewały uczestników wydarzenia, a pomimo mroźnej pogody nasi harcerze stanęli na wysokości zadania. Miło było widzieć radość na twarzach wielu ludzi, mogących zatrzymać się na chwilę przy jednym z harcerskich stoisk, w chwilach między występami na scenie w rzeszowskim Rynku. W służbę włączyły się harcerki i harcerze z następujących rzeszowskich jednostek:
● 2 Rzeszowska Drużyna Harcerek im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka”
● 5 Drużyna Starszoharcerska im. Tadeusza Zawadzkiego ps. „Zośka”,
● 16 Drużyna Harcerska,
● 34 Rzeszowska Drużyna Harcerska im. Floriana Marciniaka,
● 51 Drużyna Harcerek,
● 59 Wodna Drużyna Harcerska,
● 100 Rzeszowska Drużyna Harcerska,
● 100 Rzeszowska Drużyna Starszoharcerska im. Władysława Jasińskiego ps. „Jędruś”.
Dziękujemy za Waszą służbę!

Rzeszowski Orszak Trzech Króli 2020

Post navigation


Czy wiesz że?