Już po raz drugi został zorganizowany konkurs o statuetkę Złotego Łosia, czyli dla osób, które przekazują 1% swojego podatku na nasz hufiec. W ubiegłym roku 2017, kiedy to podatnicy rozliczali się za 2016 rok, najwięcej na nasz hufiec wpłacili:
1. hm. Krzysztof Grzebyk
2. dh Grzegorz Wiśniewski
3. p. Witold Kochmański
Tak więc statuetką trafiła w ręce druha Krzysztofa. Niestety jest ona tylko jedna i po roku trzeba ją przekazać kolejnemu zwycięzcy. Chyba, że ktoś wygra 3 lata z rzędu, to statuetka zostaje już u niego.  Oprócz tego inni darczyńcy również otrzymali dyplomy z podziękowaniami. Było także kilka przekazań anonimowych – gdyby ktoś chciał się przyznać i otrzymać również podziękowanie to prosimy o kontakt!
Ogłaszamy też 3 edycję naszego konkursu. Przypominamy, że aby nas wesprzeć (wziąć udział w konkursie) należy przy wypełnianiu zeznania podatkowego za 2017 wpisać:
Numer KRS: 0000296261
Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Rzeszów
Już teraz dziękujemy wszystkim darczyńcom!

 

Wyniki „Złotego Łosia” za 2016 rok

Post navigation


Czy wiesz że?