To była już V edycja hufcowego konkursu „Złoty Łoś”. Tym razem, po raz pierwszy w historii, kapituła konkursu zdecydowała się nie przyznawać nikomu zwycięskiej statuetki. Jest to spowodowane tym, że najwyższa wpłata została przekazana przez anonimowego darczyńce, któremu bardzo dziękujemy. Jeżeli chciałby się on przyznać do swojej darowizny to prosimy o kontakt. Jednak podziękowania należą się też wszystkim osobom, które przekazały swój 1% na rzecz naszego hufca. Byli to: Hanna i Krzysztof Grzebyk, Józef Grzebyk, Damian Zając oraz Urszula i Grzegorz Zawiślak.

Z tego miejsca pragniemy przypomnieć, że obecnie trwa już VI edycja naszego konkursu. Może w niej wziąć udział każdy kto zdecyduje się przekazać 1% swojego podatku na rzecz rzeszowskiego hufca. W swoim PITcie wystarczy wpisać poniższe dane:
Numer KRS: 0000296261
Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Rzeszów

Prosto z serca dziękujemy tym, którzy już wsparli nasz hufiec i tym, którzy dopiero zamierzają to zrobić!

Wyniki ”Złotego Łosia” za 2019 rok

Post navigation


Czy wiesz że?