W dniach 18-20 października w Łańcucie odbył się Zbiórka Funkcyjnych Chorągwi Podkarpackiej ZHP. Wzięli w niej udział zastępowi, przyboczni i drużynowi z jednostek naszego hufca. Piątkowy wieczór był okazją aby uczestnicy dowiedzieli się jakie cechy powinien posiadać dobry funkcyjny. Sobotniego ranka rzeszowscy harcerze udali się do domu opieki społecznej by pełnić tam służbę, polegająca na odnowieniu starych ławek. Wieczorem odbyła się Gala Harcerskiego Wolontariatu Chorągwi Podkarpackiej ZHP, na której wyróżnienia i nagrody za swoją ciężką pracę otrzymali podkarpaccy instruktorzy, w tym z naszego hufca. Na zakończenie gali odbył się koncert duetu „Kwiat Jabłoni”. W niedzielę harcerze udali się na mszę świętą, po której nastąpiły warsztaty o życiu Olgi Małkowskiej. Impreza zakończył się uroczystym apele, a funkcyjni rzeszowskich jednostek zdobyli ważne umiejętności i wrócili zadowoleni do swoich domów.

Zbiórka Funkcyjnych Chorągwi Podkarpackiej ZHP

Post navigation


Czy wiesz że?