Drugi dzień zimowiska rozpoczęliśmy tradycyjnie pysznym śniadaniem i apelem. Na uczestników czekała gra terenowa po Osobnicy, która sprawdziła nie tylko wiedzę harcerską, ale także tą z zakresu uniwersum ,,Władcy Pierścieni”. Wszystkim dopisywały dobre humory,a pogoda była naprawdę cudowna. Kolejne bloki zajęć programowych obejmowały tworzenie mieczy do gry Jugger oraz malowanie proporców i chust zimowiskowych. Nie zabrakło również oczywiście rozgrywek Juggera i świeczkowiska, na którym mieliśmy okazję poznać J. R. R. Tolkiena. Opowiadał historię powstania swoich książek oraz udzielał odpowiedzi na pytania zadawane przez harcerzy. Żadne z nich nie pozostało bez odpowiedzi. Wieczorem odbył się również seans 1 części ,,Władcy Pierścieni”. Nasi harcerze bardzo zainteresowali się tematyką zimowiska i już nie mogą się doczekać tego co przyniesie kolejny dzień.

 

Zimowisko Hufca ZHP Rzeszów 2018 – dzień 2

Post navigation


Czy wiesz że?