Bitwa pięciu armii była z pewnością jednym z najciekawszych momentów ,,Hobbita’’. Dlatego nasi harcerze wspólnie postanowili odtworzyć tamte wydarzenia i przedstawić swoją wersję wydarzeń. Ciepło ubrani ruszyliśmy na polane aby rozpocząć przygotowania do bitwy. Każda armia miała własny proporzec, którego broniła przed nieprzyjacielem. Na szczęście nasza bitwa obeszła się bez rannych a jedyną najgorszą rzeczą która przytrafiła się walczącym były przemoczone buty. Po rozstrzygniętej bitwie wszyscy udaliśmy się do szkoły w celu odpoczęcia od zmagań wojennych i ogrzania się. Na wieczornym świeczkowisku dowiedzieliśmy się jakie działania na Podkarpaciu podejmował Andrzej Małkowski w celu rozpowszechnienia idei harcerstwa.

Zimowisko Hufca ZHP Rzeszów 2018 – dzień 5

Post navigation


Czy wiesz że?