Przygotowania do zlotu Hufca ZHP Rzeszów właśnie trwają. Od samego rana ma miejsce kwaterka zlotowa, która dopina wszystkie sprawy na ostatni guzik. Brakuje już tylko uczestników. Miejsce zlotu jest bardzo wyjątkowe. Spędzimy 3 piękne, czerwcowe dni na polanie pod samym zamkiem Kamieniec w Odrzykoniu. Historia tego zamku nie tylko stała się inspiracją do napisania słynnej ,,Zemsty’’ Aleksandra Fredry, miało tu również miejsce bardzo ważne inne wydarzenie. To właśnie tutaj miał miejsce pierwszy biwak harcerski zorganizowany przez założyciela harcerstwa w Polsce Andrzeja Małkowskiego. Nasi wędrownicy po południu wyruszyli na wędrówkę, którą rozpoczęli w Wiśniowej, a zakończą w piątek na terenie zlotu. Wieczór spędzą przy ognisku, podczas którego wezmą udział w kuźnicy. Zlot rozpoczyna się już jutro. Mamy nadzieję, że dostarczymy wam niezwykle miłych wspomnień z tego wydarzenia. Do zobaczenia na zlocie!

Zlot Hufca ZHP Rzeszów 2017 – dzień 0

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czy wiesz że?