Słońce zniknęło już za horyzontem. Pierwszy dzień zlotu właśnie zakończył się. Uczestnicy szczęśliwie dotarli na polanę pod zamkiem. Zaraz po przyjeździe zajęli się rozstawianiem swoich namiotów. Każda drużyna bardzo dobrze poradziła sobie z tym zadaniem. Przygotowywali również obiad dla siebie i tworzyli elementy zdobnictwa obozowego. Mimo niesprzyjającej pogody, która sprawiła, że świat dokoła stał się szary i ponury to nasi harcerze byli pełni pozytywnej energii i chęci do dalszej pracy. Dzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem na zamku, podczas, którego słuchaliśmy gawędy druha komendanta, śpiewaliśmy piosenki i podziwialiśmy piękne, gwieździste niebo. Jutrzejszy dzień będzie pełen niezapomnianych wrażeń, dlatego z wielką niecierpliwością czekamy na nadejście nowego poranka.

 

Zlot Hufca ZHP Rzeszów 2017 – dzień 1

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czy wiesz że?