Dzień drugi zlotu minął nam bardzo aktywnie. Dzień rozpoczęliśmy pysznym śniadaniem i apelem. Nie zabrakło również zuchów i seniorów, którzy właśnie dzisiaj przyjechali do Odrzykonia, aby spędzić z nami cały dzień. Praktycznie całą sobotę trwała gra terenowa. Każda drużyna przygotowała punkt na grze i zajmowała się jego prowadzeniem. Odbyły się między innymi zajęcia z tworzenia noszy w polowych warunkach i transportu rannego, pionierki obozowej i juggera. Po południu odbyła się przerwa na obiad podczas, której harcerze gotowali prawdziwe spaghetti. Dalsza część gry, toczyła się już po obiedzie. Wieczorem zapłonęło ognisko i była możliwość upieczenia sobie kiełbasek. Na zamku również nas nie zabrakło. Udaliśmy się tam, aby podsumować Wielką Grę naszego Hufca. Rozbrzmiewały piosenki harcerskie i panowała cudowna, magiczna atmosfera.

 

Zlot Hufca ZHP Rzeszów 2017 – dzień 2

Post navigation


Czy wiesz że?